APIE MUS

Veiklos principai

Pamatiniai veiklos principai

Sąžiningumas

Tiesos laikymasis

Nuolatinis mokymasis

Laisva valia

Dosnumas

Atjauta

Vertybės

Bendradarbiavimas

Atsakomybė

Žmogiškumas

Pagalba

Profesionalumas

Atvirumas

Mūsų istorija

„Man visuomet labai rūpėjo žmogus, žmonių tarpusavio santykiai, psichologija, saviugda. Jeigu reikėdavo rinktis tarp to, kas teisėta ir to, kas teisinga, širdis visada krypdavo teisingumo link. Teisę iki šiol suvokiu visų pirma kaip žmogaus sukurtą sistemą, padedančią taikiai gyventi drauge, kuri yra glaudžiai susijusi su moralės normomis, o ne įstatymų rinkinius, ribojančias tvarkas ir baudžiančias institucijas.“

Greta Martinkienė, AD VISUM įkūrėja

Esu teisininkė, įgijusi teisės magistro laipsnį. Studijos Lietuvoje bei užsienyje bei įvairaus pobūdžio kvalifikacijos kėlimo kursai užtikrina didėjantį žinių bagažą, tačiau jau pabaigusi universitetą pajutau, kad formalioji teisė man neatrodo patraukli.

 

Įgytas mediacijos išsilavinimas leido susipažinti su šiek tiek kita teisės puse bei galimybėmis, artimomis tapo alternatyviojo teisingumo, taikinamojo tarpininkavimo idėjos, o praktinės situacijos, su kuriomis susidūriau darbe privertė permąstyti savo profesinę veiklą iš esmės. Tik nuo teisininkų priklauso kokį požiūrį visuomenės nariai turės į teisę, tad pasirinkdami praktikavimo būdus teisininkai  gali pakeisti teisę ir priartinti ją prie žmonių.

Be teisės savo profesiniame gyvenime daugiau ar mažiau prisiliečiau ir prie kitų sričių: viešieji pirkimai, projektų valdymas, verslo kūrimas bei valdymas, verslo etika, inovacijos darbinėje kasdienybėje ir pan. Supratau, kad visų šių sričių centras ir absoliutus pasisekimo ar nesėkmės generatorius visada yra žmogus ir jo pasirinkimai, tad tiek teisės, tiek verslo ar inovacijų diegimo sėkmė priklauso nuo to, kaip gerai mes pažįstame žmogų ir kaip sugebame rasti tinkamiausius būdus įgalinti konkrečius asmenis.

 

Įvairios mano domėjimosi sritys atsispindi ir AD VISUM veikloje. Kuriant agentūrą turėjau didelį norą apjungti daugiau gyvenimiškų ir žmogui svarbių sričių. AD VISUM iš karto mačiau kaip įvairiapusišką patarėją, galintį padėti žmogui kuriant ar vystant verslą, transformuojant savo kasdienybę darbe ar net save patį.

Ilgainiui užgimė noras dalintis savo sukaupta patirtimi ir įgytomis žiniomis, suvokiant tokių žinių svarbą ir reikšmę, tad šalia visų AD VISUM paslaugų atsirado ir noras užsiimti švietėjiška veikla, kurios jokiu būdu nenoriu vadinti ugdymu, o tiesiog pasidalinimu žiniomis. Kiekvienas savo laisva valia gali pasirinkti, ar tas naujas žinias integruoti į savo kasdienybę, ar ne.

AD VISUM logotipas taip pat turi savo istoriją. Jame matomas paukštelis, pieštas viena nenutrūkstančia linija, kuris simbolizuoja kiekvieną iš mūsų – laisvą ir su neribotom galimybėm. Tačiau kiekvienas, kaip ir paukštelis, susiduria su kebliomis situacijomis, o tuomet pradeda atrodyti, kad išeities nebėra, lyg atsitrenkiama į sieną. Tokiose situacijose žmonės jaučiasi uždaryti it narvelyje, nebematomas platus galimybių spektras.

 

AD VISUM (senaja prancūzų kalba advis, lotyniškai ad visum – patarimas) ir yra ta išeitis. Kompetentingas patarimas kiekvienam padės išspręsti situaciją, o paukšteliui ištrūkti iš narvelio ir toliau gyventi laisvėje nuo „neišsprendžiamų“ problemų, nuo ribojančių įsitikinimų.

Susisiekime

KONTAKTAI

greta@martinkiene.lt

+370 672 72878

I. Kanto g. 25 - 401 (4 aukštas), Kaunas 

BENDRAUKIME

©2020 by AD VISUM