Kultūros pasas, kultūra, edukacija mokiniams

Projektai

Audronė Baronienė | AD VISUM projektų rengimo ekspertė

Audronė Baronienė

2021 m. gegužės 22 d.

Kultūros paso paslaugų atranka

Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo ir mokslo ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai.
Paraiškų pateikimas: 2021 06 01 (nuo 10 val.) – 2021 06 15 (iki 17 val.)

Kvietimo sąlygos:

1. Kultūros paso paslaugų papildomoje atrankoje gali dalyvauti fiziniai asmenys, vykdantys Lietuvoje registruotą individualią veiklą, ir juridiniai asmenys, kitos organizacijos ar jų padaliniai, registruoti vienoje iš Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės valstybių narių, kurie užsiima kultūros ir (ar) meno renginių, kultūrinės edukacijos užsiėmimų ir (ar) kultūros ir meno renginių, papildytų kultūrine edukacija, organizavimo veikla, kuri yra nurodyta individualios veiklos pažymėjime arba juridinio asmens steigimo dokumente.


2. Paslaugos turi būti skirtos Lietuvos 1–12 klasių mokiniams. Paslaugomis gali naudotis klasė ar sudaryta grupė.


3. Paslaugos pradedamos teikti ne anksčiau kaip nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.


4. Vienos paslaugos kaina, suapvalinta 10 euro centų tikslumu, vienam mokiniui turi būti ne didesnė kaip 15 eurų arba paslauga gali būti teikiama nemokamai. Mokinius prižiūrintiems asmenims / mokytojams paslauga turi būti teikiama nemokamai. Paslaugos, kurių teikimui reikalingos papildomos su paslaugos teikimu susijusios priemonės (gaminio žaliavos, medžiagos ar sudedamosios dalys, specialūs įrankiai, mechanizmai ar kt.), negali būti teikiamos nuotoliniu būdu.


5. Kultūros paso paslaugos turi atitikti kultūros paso paslaugų atrankos kriterijus.


6. Vienas paslaugos teikėjas gali teikti neribotą paraiškų, atitinkančių reikalavimus, skaičių, tačiau kiekvienai paslaugai teikiama atskira paraiška. Norint paslaugą, kuri jau yra įtraukta į Kultūros paso rinkinį (patvirtinta), vykdyti nuotoliniu būdu, būtina pateikti naują paraišką, atitinkamai atsižvelgiant į nuotolinėms paslaugoms taikomus reikalavimus bei pritaikant jos turinį.Padėsime Jums parengti ir pateikti paraišką. Norėdami užsiregistruoti konsultacijai, susisiekite su mumis: https://www.advisum.lt/registracija


Audronė Baronienė

Projektų rengimo ekspertė

+370 682 63779


Daugiau šios kategorijos naujienų

Parama Šakių rajone

2021 m. gegužės 28 d.

Parama verslui Šakių rajone
Parama verslo plėtrai Pakruojo rajone, parama Pakruojo rajone

2021 m. gegužės 27 d.

Parama Pakruojo rajone
Parama žuvų perdirbimo įmonėms, žuvininkystė, žvehyba ir akvakultūra, perdirbimas, parama.

2021 m. gegužės 11 d.

Parama žuvų perdirbimo įmonėms