Projektai

Audronė Baronienė

Parama veiklos plėtojimui internete

Interneto naudojimas, o kartu ir ELEKTRONINIO VERSLO svarba nuolat auga – dabar galime juo naudotis savo telefonuose, nešiojamuosiuose kompiuteriuose ir kituose belaidžiuose prietaisuose. Svarbiausia, kad tai galime daryti bet kada ir bet kur!

Vartotojai taip pat kuo toliau, tuo daugiau naudojasi nuotolinėmis paslaugomis, taupydami laiką apsipirkinėja elektroninėse parduotuvėse, o informacijos apie savo mėgiamą produkciją ar prekes ieško internete, tad elektroninis verslas neabejotinai yra neatsiejamas nuo verslo sėkmės!


INFORMUOJAME, kad greitai galėsite tekti paraiškas priemonei „E-VERSLO MODELIS COVID-19“, kuria labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės bus skatinamos skaitmeninti savo veiklą ir efektyviau ją plėtoti internete. Tai padėtų optimizuoti darbo sąnaudas, leistų išlaikyti darbo vietas.


Priemonės įgyvendinimas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis, viršijant ES lėšas dėl Ateities ekonomikos DNR plano.


Priemonės tikslas: Padidinti mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) produktyvumą;


Tinkami pareiškėjai:


1. Pareiškėjas yra MVĮ, veikianti ne trumpiau kaip vienerius metus ir kurios vidutinės pačios MVĮ pagamintos produkcijos metinės pajamos per pastaruosius 3 finansinius metus arba per laiką nuo MVĮ įregistravimo dienos yra ne mažesnės kaip 145 000 Eur;

2. MVĮ bendrų pardavimų struktūroje ne mažiau kaip 50 procentų sudaro pačios MVĮ pagamintos produkcijos pardavimai;


Remiama veikla:


Naujų verslo modelių, sukurtų įdiegus e-verslo sprendinius (netechnologinę inovaciją), sudarančių sąlygas labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms pertvarkyti savo įmonės įprastu būdu vykdomą veiklą, diegimas.

Sekite naujienas!


Norėdami užsiregistruoti konsultacijai, susisiekite su mumis:


Audronė Baronienė

Projektų rengimo ekspertė

audrone@advisum.lt

+370 682 63779


Greta Martinkienė

Vadovė

greta@martinkiene.lt

+370 67272878

Daugiau šios kategorijos naujienų

Parama žemės ūkio veiklos ir verslo subjektams, vykdantiems maisto tvarkymo veiklas

PARAMA VERSLUI ŠAKIŲ RAJONE

Parama senų katilų keitimui namų ūkiuose

KONTAKTAI

greta@martinkiene.lt

+370 672 72878

I. Kanto g. 25 - 401 (4 aukštas), Kaunas 

BENDRAUKIME

©2020 by AD VISUM