top of page
  • Writer's pictureGreta Martinkienė

Modernūs sprendimai versle: dirbkite nors ir iš kosmoso


Gyvename inovacijų aukso amžiuje, tačiau vis dar prašymą išleisti atostogų pasirašinėjame ranka. Asmeniniame gyvenime neapsieiname be gausybės įvairių programėlių, online kursų ir modernių įrankių, bet darbe vis dar taikome atgyvenusius metodus.


Niekas nepaneigs, kad šiuolaikiški technologiniai sprendimai yra didžiulis turtas, kurį įvertina vis daugiau ir daugiau žmonių. Modernios technologijos tiek darbe, tiek namuose tampa kasdienybe, tačiau vieni yra linkę visa galva nerti į naujoves, o kiti vis dar yra stabdomi konservatyvių prisirišimų.


Vienas iš pagrindinių argumentų, atakuojančių Modernią darbo vietą, kuri suteikia unikalią galimybę daugumos profesijų atstovus išsilaisvinti iš biuro kėdės ir efektyviai dirbti iš bet kurios vietos, yra sentimentai „akis į akį“ kontaktui.


Gyvi susitikimai yra nepamainomi santykiuose, tačiau nepaisant didelės meilės gyvam ir apčiuopiamam kontaktui, reikia pripažinti, kad tokie susitikimai yra brangūs laiko atžvilgiu, o kartais net neįmanomi – ypač jei dirbate tarptautiniu mastu.


Moderni darbo vieta įgalina per vieną dieną turėti nors ir 7 kokybiškus ir efektyvius susitikimus su partneriais bei klientais visame pasaulyje. Iš tiesų, tai realūs skaičiai iš realios patirties organizuojant susitikimus su JAV, Danijoje, Indijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir Lietuvoje esančiais klientais. Kiek tokių susitikimų per vieną dieną suorganizuotumėte gyvai?


Ir jeigu ši galimybė jūsų neliečia asmeniškai, nes dirbate lokaliai, yra ir kitų nenuginčijamų naudų.


Trumpai tariant:

1. Modernią darbo vietą įsidiegti gali dauguma organizacijų, nes šis įrankis yra jų IT infrastruktūroje, tačiau vadovai apie jį nežino arba tiesiog nenaudoja;

2. Moderni darbo vieta užtikrina galimybę dirbti iš kiekvienam patrauklios vietos (minimalūs reikalavimai – išmanusis telefonas ir interneto ryšys);

3. Moderni darbo vieta yra itin patogus įrankis ne tik bendrauti, bet svarbiausia - bendradarbiauti, kurti bendrus dokumentus, juos archyvuoti, dalyvauti pilnavertiškuose susitikimuose, priskirti užduotis, administruoti prieigas prie konfidencialios informacijos ir atlikti daugybę kitų kasdieninių darbinių funkcijų;

4. Moderni darbo vieta yra išskirtinai ekologiška, o ši savybė atsakingam verslui yra ypatingos reikšmės;

5. Išmokti pilnavertiškai naudotis Modernia darbo vieta yra visiškai nesudėtinga, visi sprendimai yra gerai apgalvoti.


Žmogus yra linkęs prisirišti ir mes to neginčijame. Tačiau kuo greičiau žmogus supras šį savo polinkį ir jį pradės vertinti kritiškai, tuo greičiau jis sugebės priimti naujoves. Juk išradus mobilųjį telefoną didžioji skeptikų masė teigė, kad šis išradimas pasmerktas, o atsiradus pirmiesiems automobiliams ne visi suskubo parduoti savo vežimus ir arklius.


Smagiausia yra tai, kad Moderni darbo vieta gali būti taikoma ne tik standartiniam ofiso darbuotojui, bet ir švietimo srityje, o tai reiškia, kad yra visos sąlygos užtikrinti nenutrūkstamą mokymąsi bei ryšį su bendraklasiais, kad ir kur bebūtume.Vaizdo skambučiai nepretenduoja pakeisti gyvų susitikimų, o mes ir nesiūlome jų atsisakyti. Siūlome į verslo kasdienybę įtraukti inovatyvius sprendimus, kurie gali užtikrinti efektyvų, patogų ir su šiuolaikinio žmogaus poreikiais suderinamą darbą.


Šiandieninės pasaulio aktualijos, kuriomis mažiausiai norisi naudotis pristatant vieną ar kitą temą, tik įrodo, kad jau atėjo laikas į darbą bei mokymąsi žiūrėti kitu kampu. Įrankiai tam jau sukurti, tereikia pripažinti juos bei išmokti jais naudotis.


AD VISUM su malonumu pakonsultuos jus Modernios darbo vietos klausimais ir nukreips į patikimus partnerius, kurie ne tik padės įdiegti šį įrankį į jūsų verslo kasdienybę, bet ir palaikys už rankos besimokant naudotis šiuo unikaliu sprendimu!

148 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page