• Greta Martinkienė

Plečiame teikiamų paslaugų spektrą: nuo šiol rengiame projektus ES ir kitai paramai gauti.

Europos Sąjungos ir kitų finansavimo šaltinių paramos projektams nustatomos tam tikros specifinės sąlygos, o projektų parengimas reikalauja įvairiapusių žinių. Dažnu atveju asmenys, kuriems labiausiai reikia finansinės paramos, pasiklysta tarp įvairiausių paramos programų, susiduria su komplikuotomis paraiškos rengimo bei administravimo procedūromis ir galiausiai nepasinaudoja puikiomis finansavimo galimybėmis.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų teikiamos paslaugos pasipildė "Projektų rengimo Europos Sąjungos ir kitai paramai gauti" paslauga.


Nuo šiol mes esame pasirengę padėti pareiškėjams. Sudarysime projekto rengimo planą, įvertinsime tinkamumą gauti paramą pateiksime rekomendacijas dėl projektų pirmumo kriterijų, atsakysime į klientams aktualius klausimus dėl paraiškų paramai gauti vertinimo procedūrų ir terminų, parengsime projekto paraišką, verslo planą ir kitus pagal finansavimo aprašą privalomus dokumentus, konsultuosime susijusiais klausimais, o esant poreikiui - atliksime kompleksinę įgyvendinamų Europos Sąjungos ir kitų šaltinių finansavimo projektų priežiūrą ir administravimą.


Sekite naujienas!

0 views

KONTAKTAI

greta@martinkiene.lt

+370 672 72878

I. Kanto g. 25 - 401 (4 aukštas), Kaunas 

BENDRAUKIME

©2020 by AD VISUM